aedmax_team_17

AUTOR

Michał Pyka

Jeżeli mielibyśmy opisać Michała za pomocą kilku słów, byłyby to: nieustępliwość, pracowitość i szczerość. Życzliwy i cierpliwy, wysłucha, pomoże i znajdzie nie jedno a kilka rozwiązań. Uwielbia wyzwania i pracę pod presją czasu. Odpowiada za dział badań i rozwoju nowych technologii umożliwiających uratowanie jeszcze większej ilości osób, a że sam na koncie ma kilka uratowanych ludzkich istnień, to właściwy człowiek we właściwym miejscu. Swoje doświadczenie zdobywał jako ratownik medyczny, pielęgniarz, strażak-ratownik wysokościowy. Prywatnie: mąż, właściciel psa ratowniczego, fan skiturów, kitesurfingu i podróży autostopem. Na pytanie, czy poleciałyby w kosmos, odpowie tylko: “kiedy?”

Instruktor pierwszej pomocy -
dołącz do #teamAEDMAX

Poszukujemy osób pełnych pasji, zaangażowanych i kreatywnych!  W tej pracy ważne są aktywność, odpowiedzialność i pozytywne nastawienie do ludzi.

✓ TO PRACA DLA CIEBIE, JEŚLI:

 • szukasz pracy z misją! Dzięki Tobie rosnąć będzie ilość osób, które chętnie i merytorycznie udzielą pierwszej pomocy! 
 • angażujesz się na 100% w to co robisz, a pierwsza pomoc jest Twoją pasją,
 • potrafisz i lubisz szkolić/występować publicznie – i robisz to dobrze, angażując i zatrzymując uwagę słuchaczy! Lub: widzisz w sobie potencjał w tym zakresie i jesteś gotowa/gotowy na naukę by zostać instruktorem,
 • cechuje Cię samodzielność i świetna organizacja pracy,
 • chcesz zostać częścią fajnego, zgranego i wspierającego się zespołu,
 • posiadasz prawo jazdy kat.B.,
 • mile widziane są osoby z wykształceniem medycznym lub w trakcie studiów (nie jest to jednak warunek konieczny).

✓ SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI, JEŻELI:

 • chcesz prowadzić profesjonalne warsztaty z pierwszej pomocy oraz brać udział w projektach plenerowych (zawody, szkolenia wyjazdowe),
 • szukasz elastycznej formy zatrudnienia (B2B / zlecenie) i możliwości samodzielnego decydowania kiedy pracujesz,
 • oczekujesz wynagrodzenia adekwatnego do wkładu pracy,
 • interesuje Cię praca z ludźmi i podnoszenie ich świadomości w zakresie pierwszej pomocy,
 • chcesz uczestniczyć w szkoleniach podnoszących Twoje kompetencje zawodowe (szkolenia: train the trainer / medyczne / produktowe, dotyczące nowinek technicznych).

✓ #DZIAŁAJ Z NAMI

AEDMAX.PL to najbardziej doświadczony w Polsce zespół zajmujący się zwiększaniem dostępności defibrylatorów AED oraz poszerzaniem i budowaniem wiedzy na temat pierwszej pomocy. Przeszkoliliśmy już ponad 30 tysięcy osób i nadal chcemy budować społeczeństwo świadome, odpowiedzialne i gotowe do ratowania ludzkiego życia. 

AEDMAX to miejsce dla ludzi MAXymalnie zaangażowanych i pozytywnych – jeżeli czujesz, że to może być także Twoje miejsce, wypełnij formularz, prześlij CV i napisz parę słów o sobie. 

UWAGA: Osoby składające aplikacje prosimy o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez AEDMAX.PL w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko. Wyrażam również zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu prowadzenia przyszłych rekrutacji przez wyżej wskazaną firmę.”

Wypełnij formularz

prześlij CV i napisz parę słów o sobie

#działajznami

Dołącz do programu

Pobierz przykładowy wniosek

Wypełnij dane a otrzymasz dodatkowo poradnik