Strefa bezpiecznego serca

Bezpieczeństwo Twoich pracowników, gości i partnerów biznesowych jest Twoim priorytetem? Cenisz sobie długofalową współpracę, profesjonalizm i najwyższy standard obsługi? Chcesz skoncentrować się na swoim biznesie – nie rezygnując z tego co najważniejsze – troski o swoich ludzi?


Wejdź do programu Strefa Bezpiecznego Serca i zabezpiecz swoje miejsce pracy wyposażając je w defibrylator AED wraz z pakietem szkoleniowym. 
To wszystko w ramach miesięcznego abonamentu.

abonament

Wybierz odpowiedni plan, dopasowany do Twoich potrzeb.

START

Sprzęt ratowniczy, pakiet montażowy i szkolenia z pierwszej pomocy.

135 zł

netto+ 23% VAT miesięcznie

ZALECANE

STANDARD

Pełny serwis i przeglądy urządzenia AED, wymiany akcesoriów po użyciu do akcji ratowniczej + raport EKG.

148 zł

netto+ 23% VAT miesięcznie

PREMIUM

Wszystko, czego potrzebujesz aby utrzymać bezpieczeństwo w Twojej firmie na najwyższym poziomie.

198 zł

netto+ 23% VAT miesięcznie

CUSTOM

Potrzebujesz niestandardowych rozwiązań dla Twojej firmy?

Mamy spersonalizowaną ofertę dla Ciebie.

198 zł

Bezpłatny okres próbny - 30 dni

Gwarancja stałej ceny

Minimum formalności

Możliwość rezygnacji w dowolnym momencie

Elastyczna zmiana abonamentu

Trening na manekinach Laerdal QCPR

PORÓWNAJ PLANY

zawartość pakietów

AED PHILIPS FRX Philips FRx to półautomatyczny defibrylator, którego wyróżnia wytrzymała konstrukcja i niewielka waga przez co jest najchętniej wybieranym defibrylatorem przez służby ratunkowe. Przez swoją niezawodność i prostotę obsługi idealnie spisuje się także w przestrzeni publicznej. Zaprojektowany do pracy w trudnych warunkach przy ratowaniu zarówno dorosłych, jak i dzieci. Wyróżnia go szybkość i jakość wyzwalanego impulsu oraz niewielka waga ułatwiająca transport. AED Montaż MONTAŻOWY Philips FRx to półautomatyczny defibrylator, którego wyróżnia wytrzymała konstrukcja i niewielka waga przez co jest najchętniej wybieranym defibrylatorem przez służby ratunkowe. Przez swoją niezawodność i prostotę obsługi idealnie spisuje się także w przestrzeni publicznej. Zaprojektowany do pracy w trudnych warunkach przy ratowaniu zarówno dorosłych, jak i dzieci. Wyróżnia go szybkość i jakość wyzwalanego impulsu oraz niewielka waga ułatwiająca transport. PAKIET Serwis SERWISOWY Philips FRx to półautomatyczny defibrylator, którego wyróżnia wytrzymała konstrukcja i niewielka waga przez co jest najchętniej wybieranym defibrylatorem przez służby ratunkowe. Przez swoją niezawodność i prostotę obsługi idealnie spisuje się także w przestrzeni publicznej. Zaprojektowany do pracy w trudnych warunkach przy ratowaniu zarówno dorosłych, jak i dzieci. Wyróżnia go szybkość i jakość wyzwalanego impulsu oraz niewielka waga ułatwiająca transport. PAKIET Szkoleniowy SZKOLENIOWY Philips FRx to półautomatyczny defibrylator, którego wyróżnia wytrzymała konstrukcja i niewielka waga przez co jest najchętniej wybieranym defibrylatorem przez służby ratunkowe. Przez swoją niezawodność i prostotę obsługi idealnie spisuje się także w przestrzeni publicznej. Zaprojektowany do pracy w trudnych warunkach przy ratowaniu zarówno dorosłych, jak i dzieci. Wyróżnia go szybkość i jakość wyzwalanego impulsu oraz niewielka waga ułatwiająca transport. PAKIET Safety SAFETY Philips FRx to półautomatyczny defibrylator, którego wyróżnia wytrzymała konstrukcja i niewielka waga przez co jest najchętniej wybieranym defibrylatorem przez służby ratunkowe. Przez swoją niezawodność i prostotę obsługi idealnie spisuje się także w przestrzeni publicznej. Zaprojektowany do pracy w trudnych warunkach przy ratowaniu zarówno dorosłych, jak i dzieci. Wyróżnia go szybkość i jakość wyzwalanego impulsu oraz niewielka waga ułatwiająca transport. PAKIET Audyt BEZPIECZEŃSTWA Philips FRx to półautomatyczny defibrylator, którego wyróżnia wytrzymała konstrukcja i niewielka waga przez co jest najchętniej wybieranym defibrylatorem przez służby ratunkowe. Przez swoją niezawodność i prostotę obsługi idealnie spisuje się także w przestrzeni publicznej. Zaprojektowany do pracy w trudnych warunkach przy ratowaniu zarówno dorosłych, jak i dzieci. Wyróżnia go szybkość i jakość wyzwalanego impulsu oraz niewielka waga ułatwiająca transport. AUDYT

ul. Emaliowa 28E,

02-295 Warszawa

tel: +48 660 860 112

AEDMAX.PL Sp. z o.o. , ul. Emaliowa 28 E, 02-295 Warszawa, wpisana do KRS pod numerem 0000723876 przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy.

NIP: 5223118942, REGON: 369793658. Wysokość kapitału zakładowego: 5.000 złotych.Napisz

Nasz konsultant zadzwoni do Ciebie jak najszybciej.

Dołącz do programu

Pobierz przykładowy wniosek

Wypełnij dane a otrzymasz dodatkowo poradnik