Odtwórz wideo

Co 3 sekundy.
25 tysięcy razy dziennie.
9 milionów razy rocznie.

Wyobraź sobie zabójcę, który każdego roku uderza w całą
populację Nowego Jorku, Londynu lub Meksyku!!!
Te zdumiewające liczby to ilość przypadków NZK
(Nagłego Zatrzymania Krążenia) – jednej z najczęstszych
przyczyn zgonów wśród ludności świata.
Dotyczy to ludzi w każdym wieku, każdej narodowości,
a przytrafić może się w każdej chwili. Najbardziej przeraża
jednak fakt, że tylko 5% przypadków nagłego zatrzymania
krążenia udaje się uratować.

 

Liczy się każda minuta.

Szanse na przeżycie w nagłym zatrzymaniu krążenia maleją wraz z upływem czasu. Każda upływająca minuta zmniejsza szanse na przeżycie aż o 10%.

Poznaj nowy

system Rotaid 24/7.

Zawsze gotowy

do ratowania życia.

DEFIBRYLATOR W SYSTEMIE
ROTAID 247

Zamontuj urządzenie AED w wersji outdoor z wykorzystaniem innowacyjnej kapsuł ROTAID 247.

od 318 zł

netto+ 23% VAT miesięcznie

SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI

w sposób jaki jest dla Ciebie najwygodniejszy.

ZAWSZE GOTOWY DO RATOWANIA ŻYCIA

Przechowywanie AED i stosowanie się do algorytmu ratowania życia
nigdy nie było tak proste, skuteczne i efektywne.

Zawsze widoczny

Dzięki własnemu połączeniu mobilnemu Twój AED jest cały czas online, dzięki czemu łatwo go znaleźć za pomocą aplikacji. Unikalny design i oświetlenie wewnętrzne sprawia, że Twój AED jest zawsze widoczny na zewnątrz.

Zawsze alarmujący

Za każdym razem, gdy otwierana jest kapsuła Rotaid 24/7, automatycznie wysyłany jest sygnał alarmowy do Twojego zespołu reagującego, minimalizując tym samym czas jego przybycia. W razie konieczności w ten sam sposób mogą zostać powiadomione inne wybrane przez Ciebie osoby, a nawet profesjonaliści

Zawsze bezpieczny

Twoja kapsuła Rotaid 24/7 jest zaprojektowana i zabudowana w sposób umożliwiający jej montaż na zewnątrz budynków. Wbudowany system alarmowy, ogrzewania i solidna konstrukcja zapewniają najlepszą możliwą ochronę Twojego defibrylatora AED przez wiele lat.

Zawsze monitorujący

Twój system ratunkowy jest monitorowany 24 godziny na dobę. Każde użycie jest natychmiast wykrywane. Wszelkie informacje są automatycznie przekazywane osobom zainteresowanym. Twój system Rotaid 24/7 jest samowystarczalny.

ŁATWY W ZARZĄDZANIU

ROTAID 247 plus AED to system , który dzięki niezwykle skutecznej łączności online i offline skraca czas reakcji oraz maksymalizuje Twoje szanse na uratowanie życia ukochanej osoby, przyjaciela, kolegi lub sąsiada.

Łatwa instalacja

Rotaid 24/7 otrzymujesz w komplecie z własnym mobilnym połączeniem internetowym GSM, umożliwiającym samodzielne funkcjonowanie, zarówno w środowisku wewnętrznym, jak i zewnętrznym posiadającym możliwość zdalnej konfiguracji.

Łatwe zarządzanie

Za pośrednictwem indywidualnego portalu internetowego system Rotaid 24/7, dostęp do twojego defibrylatora AED jest zapewniony przez cały czas. Monitorowanie i zarządzanie systemem mogą być realizowane zawsze i wszędzie za pomocą dowolnego urządzenia.

Łatwa obsługa

System Rotaid 24/7 pomaga w rejestracji, obsłudze i konserwacji całego systemu. Automatycznie powiadomi Cię, gdy będziesz musiał podjąć jakiekolwiek działania.

Łatwa adaptacja

W okresie eksploatacji systemu możesz dostosować go do swoich indywidualnych potrzeb. Możesz zmienić swój sprzęt, zmienić zespół reagujący lub zmienić lokalizację aparatu AED - Rotaid 24/7 zawsze dostosuje się do Ciebie.

KOMPATYBILNY ZE WSZYSTKIMI DEFIBRYLATORAMI

JAK PRZYGOTOWAĆ SIĘ DO SYTUACJI NAGŁEGO ZATRZYMANIA KRĄŻENIA?

Konserwacja i serwis AED

Jak każde urządzenie techniczne, AED także wymaga systematycznej konserwacji i przeglądów serwisowych, co z pewnością zapewni jego niezawodność i pozwoli zachować dobry stan techniczny w okresie jego funkcjonalności.

Aparat AED musi być widoczny i dostępny

Aparaty AED muszą być umieszczane w miejscach publicznych, dostępnych 24h/dobę. Powinny być montowane w miejscach widocznych, a ich lokalizacja powinna być łatwa do wyszukania online lub na urządzeniach mobilnych.

Dostęp i bliskość urządzenia AED

Bezpośredni i łatwy dostęp do urządzenia AED jest najważniejszym czynnikiem w przypadku ratowania życia u osoby, która doznała nagłego zatrzymania krążenia.

Stwórz własny zespół wolontariuszy

Defibrylator AED może być naprawdę skuteczny przy aktywnym wsparciu zmotywowanego zespołu ratowników, który gotowy jest do natychmiastowej reakcji w przypadku nagłego wypadku. Odpowiedzialność za wyznaczenie i wsparcie takiej grupy wynika z samego faktu posiadania aparatu AED.

WYZNACZAMY STANDARDY JAKOŚCI

IP56

Stopień ochrony

IK10

Ochrona przed uderzeniami

-20°C

Ochrona przed mrozem

Podwójna ochrona UV

Ochrona przed solą morską

Bezpieczne napięcie 24V

Zgodny z GDPR

Zgodny z MDR

Napisz

Nasz konsultant zadzwoni do Ciebie jak najszybciej.

Dołącz do programu

Pobierz przykładowy wniosek

Wypełnij dane a otrzymasz dodatkowo poradnik