Podejdź odpowiedzialnie. Sprawny defibrylator ratuje życie!

Zarejestruj swój defibrylator, aby mieć pewność, że jest zawsze gotowy do ratowania ludzkiego życia. 

Odtwórz wideo

Aby pomóc uratować życie, AED musi być sprawny i dostępny!

Dobre praktyki – gwarancją sukcesu.

Co najmniej raz w tygodniu podejdź i sprawdź czy wszystko jest ok.

Nawet jeśli AED posiada zainstalowany zdalny monitoring, warto regularnie potwierdzać, że wszystko działa.

Wyznacz osobę, która będzie odpowiedzialna za monitoring urządzenia.

Kto miał się tym zajmować? To ważne, aby odpowiedź na to pytanie była jasna.
Kontrola AED nie zajmuje dużo czasu, a wskazanie osoby odpowiedzialnej zdecydowanie ułatwia monitorowanie i ewentualny serwis sprzętu.

Co najmniej raz w tygodniu podejdź i sprawdź czy wszystko jest ok.

Skontaktuj się z nami jeśli urządzenie komunikuje jakiś błąd.
Jeśli urządzenie emituje świergoczący dźwięk lub przestało sygnalizować gotowość, skontaktuj się z nami najszybciej jak to możliwe - przywrócimy sprawność sprzętu w najkrótszym możliwym czasie.

Pamiętaj, że elektrody i bateria maja ograniczoną datę przydatności.

Warto wpisać daty końca przydatności tych części do kalendarza albo od razu zlecić pracownikowi odpowiedzialnemu za AED zamówienie wizyty serwisowej lub wymiany części w tym terminie.

Jeśli AED został użyty, konieczna jest przynajmniej wymiana elektrod.

Po użyciu niezbędna jest wymiana elektrod. Jeśli zależy Ci na zgraniu raportu akcji i sprawdzeniu poziomu baterii oraz ogólnego stanu urządzenia - skontaktuj się z naszym serwisem pod numer 660 860 112

Serwis i konserwacja defibrylatorów AED PHILIPS HS1 i PHILIPS FRx

Rejestrując defibrylator w AEDMAX.PL zysujesz wsparcie serwisowo – techniczne oficjaknego dystrybutora defibrylatorów marki PHILIPS. 

Uzyskujesz możliwość skorzystania z atrakcyjnych rabatów w sklepie AEDMAX24.PL oraz bycia na bieżąco z tematów pierwszej pomocy. 

Wpisz ponijżej w formualrzu numer swojego defibryaltora aby skorzystać także z darmowej usługi przypomnień o wymianie elektrod i baterii.

Numer seryjny defibrylatora znajdziesz na odwrocie swojego urządzenia. 

[fotka]

Jest to unikalny identyfikator dzięki, któremu swój sprzęt pod kontrolą. 

Aby móc uratować życie – defibrylator musi być cały czas sprawny. 

Defibrylatory Philips wykonują codzienne autotesty w celu sprawdzenia stanu jakości elektrod i baterii. 

Jeśli Twoje urządzenie wykryje nieporawdiłowsć w którymś z tych parametrów – zacznie to komunikować poprzez migającą diodę i dźwięki. Jeśli urządzenie jest poprawnie konserwowane poprzez sprawdzanie stanu diody lub nasłuchiwanie to git. 

Rzeczywistość jednak jest trochę inna i wychodząc wprzód nieprzewidzianym sytuacją uruchomiliśmy przypomnień. 

Przed terminem wymiany elektrod lub baterii skontaktujemy się z Tobą drogą mailową – przesyłając ofertę w atrakcyjnej cenie. 

Już nie musisz się martwić czy Twój defibrylator jest sprawny! 

Konserwacja urządzenia: Jeśli defibrylator AED emituje świergoczący dźwięk. Girl in a jacketNaciśnij przycisk “i”, aby sprawdzić stan defibrylatora i postępuj zgodnie z wszystkimi instrukcjami. Girl in a jacket
Wymiana elektrod: 1. Wyjmij z opakowania kasetę z elektrodami. Girl in a jacket2. Wyjmij zużyty wkład elektrod: przesuń zatrzask w prawą stronę (1) wyjmij kasetę z elektrodami unosząc ją do góry (2). Girl in a jacket
3. Zainstaluj nowy wkład elektrod: wsuń dolną część kasety do zagłębienia (1) następnie dociśnij górną część aż usłyszysz kliknięcie (2). Girl in a jacket
 
Konserwacja urządzenia: Jeśli defibrylator AED emituje świergoczący dźwięk. Girl in a jacket1. Naciśnij przycisk “i”, aby sprawdzić stan defibrylatora i postępuj zgodnie z wszystkimi instrukcjami. 2. Postępuj zgodnie z instrukcjami głosowymiGirl in a jacket
Wymiana elektrod: 1. Wyjmij z opakowania pudełko elektrod. Girl in a jacket2. Podłącz złącze kabla elektrod do defibrylatora Girl in a jacket

 

Wymiana baterii:

Wyjmij baterie z opakowania
Girl in a jacket

Philips HS1 – Zainstaluj baterię w AED: włóż dolną część baterii (1), a następnie dociśnij górną cześć, aż usłyszysz kliknięcie (2)Girl in a jacket
Philips FRx – Zainstaluj baterię w AED: włóż dolną część baterii (1), a następnie dociśnij górną część, aż usłyszysz kliknięcie (2)
Girl in a jacket
Użycie defibrylatora AED w akcji ratunkowej wiąże się z koniecznością sprawdzenia kilku rzeczy po zakończeniu działań. Należy pamiętać, że każdorazowo po użyciu AED konieczna jest wymiana przynajmniej elektrod, które są jednorazowe. Warto również zwrócić uwagę na poziom baterii. Jeśli akcja ratunkowa trwała długo lub defibrylator był kupiony kilka lat wcześniej, trzeba sprawdzić czy bateria ma odpowiedni poziom naładowania, nawet jeśli nie komunikuje błędu. Nie da się tego jednak zrobić samemu, dlatego warto w takim przypadku przekazać AED na szybkie sprawdzenie do naszego serwisu. W ramach serwisu wysyłamy na ten czas urządzenie zastępcze. Przy okazji wymiany elektrod, sprawdzania stanu baterii oraz kondycji samego urządzenia, w serwisie istnieje możliwość zgrania i zinterpretowania danych, które po akcji zapisane zostały na defibrylatorze. Jest to cenny feedback dla służb medycznych, ale również dla właścicieli urządzenia. Pomaga on ustalić jakie kolejne kroki należy podjąć aby poprawić bezpieczeństwo w danym miejscu.

Czy Twoi pracownicy (i Ty) przeszliście szkolenie z zakresu udzielania pierwszej pomocy w ciągu ostatnich sześciu miesięcy?

Jeżeli odpowiedziałeś: TAK. Super. Wiesz, jak ważne jest regularne przypominanie wiedzy z zakresu udzielania pierwszej pomocy w stanach nagłych (udar, hipoglikemia, napad drgawek) i prawidłowego wezwania pomocy.

Jeżeli jednak odpowiedź brzmi: NIE, to warto znaleźć najbliższy wolny termin i zorganizować szkolenie. W przeciwnym wypadku kto w Twojej organizacji będzie wiedział, jak zareagować w przypadku podejrzenia zawału serca? Czy ktoś w ogóle będzie umiał rozpoznać jego objawy?

W naszej ofercie znajdziesz trzy poziomy zaawansowania szkolenia z zakresu pierwszej pomocy, kliknij, aby przeczytać więcej o ofercie:

Akcesoria w jakie możesz wyposażyć swój deifbrylator to nie tylko bateria i elektrody.

Aby móc przeprowadzać szkolenia warto wyposażyć się w zestawy szkoleniowe oraz menkiny do nauki RKO:
kliknij i przejdź do sklepu.

Chcesz, aby Twój defibrylator był ogólnodostępny i widocznie oznaczony. Sprawdź ofertę systemów przechowywania:
kliknij i przejdź do sklepu.

Pierwsza Pomoc to znacznie więcej niż użycie defibrylatora podczas Nagłego Zatrzymania Krążenia. Poznaj System Apteczek Modułowych TRAUMA KIT i zadbaj kompleskowo o bezpieczeństwo swojej organizacji:
kliknij i przejdź do sklepu

Kapsuły Rotaid 27/7 to bardzo wytrzymałe gabloty przeznaczone do montażu na zewnątrz. Dzięki zastosowaniu wbudowanej maty grzewczej z termostatem kapsuła chroni defibrylator nawet w temperaturach ujemnych a dzięki oświetleniu LED jest dobrze widoczna.

Wszystkie kapsuły Rotaid charakteryzują się prostym, intuicyjnym sposobem otwierania – jednym ruchem poprzez przekręcenie zgodnie z kierunkiem wskazanym przez strzałki znajdujące się na pokrywie.

Dodatkowo kapsuła 24/7 wyposażona jest w dźwiękowy alarm otwarcia, moduł GPS, a także zdalny monitoring informujący o otwarciu pokrywy oraz o stanie umieszczonego w niej urządzenia.
kliknij i poznaj ROTAID 24/7

Zarejestruj swój defibrylator

skorzystaj z darmowej usługi przypomnień

i miej to z głowy XD

AM24.png

Poznaj ofertę sklepu on-line

Znajdziesz u nas produkty najwyższej jakości: defibrylatory AED, apteczki Trauma Kit oraz sprzęt szkoleniowy.

Dołącz do programu

Pobierz przykładowy wniosek

Wypełnij dane a otrzymasz dodatkowo poradnik