Webinarium "Pierwsza Pomoc 3.0":

• Zmiany w wytycznych ERC 2021
• Sporo nowoście w pierwszej pomocy.
• System apteczek modułowych TRAUMA KIT oraz nowości w defibrylatorach AED
• Zmiany w szkoleniach z pierwszej pomocy - system Modułowych Szkoleń Rescue House oraz kursów instruktorskich.

Webinaria “Pierwsza Pomoc 3.0” to cykl, bezpłatnych szkoleń z zakresu ratowania życia. Tym razem rozmawialiśmy nie tyle o samym procesie udzielania pierwszej pomocy, co o tym jak wdrażać systemy bezpieczeństwa i edukować innych, aby nasza praca była efektywna i skuteczna, bo to w ratowaniu życia jest najważniejsze.

Prowadzący:

PREZES

Grzegorz T. Dokurno

Szef wszystkich szefów, dla którego nie istnieją sytuacje bez wyjścia. Człowiek o wielkim sercu i jeszcze większej wyobraźni. Ratowanie ludzkiego życia, to jego absolutny priorytet! Pasję oraz doświadczenie rozwijał jako Strażak, Ratownik, Ratownik Wysokościowy KSRG, Instruktor Nurkowania, Pierwszej Pomocy AHA i EFR. Dzisiaj udoskonala i tworzy najlepsze programy edukacyjne z zakresu pierwszej pomocy w Polsce. Jego nadrzędnym celem jest poprawa bezpieczeństwa i zwiększenie dostępności defibrylatorów AED. W pracy – człowiek orkiestra, którego napędzają wyzwania. Po godzinach – aktywny społecznik (lider Medycznego Pokojowego Patrolu WOŚP) oraz pełnoetatowy ojciec dwóch wspaniałych dziewczynek: baletnicy i małego rozrabiaki.

WICEPREZES

Michał Pyka

Jeżeli mielibyśmy opisać Michała za pomocą kilku słów, byłyby to: nieustępliwość, pracowitość i szczerość. Życzliwy i cierpliwy, wysłucha, pomoże i znajdzie nie jedno a kilka rozwiązań. Uwielbia wyzwania i pracę pod presją czasu. Odpowiada za dział badań i rozwoju nowych technologii umożliwiających uratowanie jeszcze większej ilości osób, a że sam na koncie ma kilka uratowanych ludzkich istnień, to właściwy człowiek we właściwym miejscu. Swoje doświadczenie zdobywał jako ratownik medyczny, pielęgniarz, strażak-ratownik wysokościowy. Prywatnie: mąż, właściciel psa ratowniczego, fan skiturów, kitesurfingu i podróży autostopem. Na pytanie, czy poleciałyby w kosmos, odpowie tylko: “kiedy?”

Ratownicy z pasją, olbrzymią wiedzą i bogatym doświadczeniem. Dziś tworzą najlepsze programy edukacyjne w Polsce z zakresu niesienia pierwszej pomocy, poprawy bezpieczeństwa oraz zwiększenia dostępności defibrylatorów. AEDMAX.PL, której są założycielami prowadzi działalność od 2012 roku projektując, wdrażając i stale udoskonalając najwyższej jakości programy służące ratowaniu życia ludzkiego. Celem jest podnoszenie społecznej świadomości dotyczącej pierwszej pomocy. AEDMAX.PL aktywnie współpracuje z jednostkami samorządowymi, instytucjami oraz firmami na terenie całego kraju przy wsparciu zespołu kilkudziesięciu instruktorów.

Podziel się się wiedzą ze znajomymi

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

To również może Cię zainteresować:​

Dołącz do programu

Pobierz przykładowy wniosek

Wypełnij dane a otrzymasz dodatkowo poradnik