INTUICYJNY
WSZECHSTRONNY
RATUJĄCY ŻYCIE

ZAPROJEKTOWANY, ABY DZIAŁAĆ SZYBKO I SKUTECZNIE.

MOBILNE

APTECZKI MODUŁOWE 

EASY BAG 2

KONFIGURUJ  ↗

EASY BAG 2

EASY BAG 2 (RO) RED

EASY BAG 2 (AK) RED

EASY BAG 2 (SZ) RED

EASY BAG 2 (RO) FLUO

EASY BAG 2 (AK) FLUO

EASY BAG 2 (SZ) FLUO

PREMIUM BAG 4

KONFIGURUJ  ↗

PREMIUM BAG 4

PREMIUM BAG 4 (AKRZ) RED

PREMIUM BAG 4 (ZORS) RED

PREMIUM BAG 4 (AORS) RED

PREMIUM BAG 4(AKRZ) FLUO

PREMIUM BAG 4 (ZORS) FLUO

PREMIUM BAG 4 (AORS) FLUO

CASE 6

KONFIGURUJ  ↗

CASE 6

CASE 6 (AKROSZ) FLUO

CASE 6 (ZATTOR) GREEN

STACJONARNE

PUNKTY PIERWSZEJ POMOCY

WALL 4

KONFIGURUJ  ↗

WALL 4

WALL 4 (AED-AK)

WALL 4 (AKRP)

WALL 4 (SPOR)

WALL 6

KONFIGURUJ  ↗

WALL 6

WALL 6 (AED- AKRO)

WALL 6 (AED- ASRO)

WALL 6 (AKROSP)

INTUICYJNY
W pierwszej pomocy kluczowy jest CZAS. Dlatego powstał prosty i skuteczny system modułów dostosowanych do konkretnego zdarzenia. Żebyś mógł skupić się na tym co najważniejsze: ratowaniu życia!

MODUŁ KRWOTOKI

ZASTOSOWANIE:

Dzięki tej apteczce można zabezpieczyć wszelkie silnie krwawiące rany kończyn i miejsc przejściowych (pach, pachwin).

Apteczka stanowi niezależny produkt gotowy do użytku lub może być częścią apteczki modułowej.

SKŁAD:

Specjalistyczne wyposażenie, w którym m.in znajdziemy opaskę zaciskową pozwolą zaopatrzyć nawet najbardziej rozległy uraz.

Skład apteczki został przygotowany przez doświadczonych ratowników medycznych i pozwala na zatamowanie nawet masywnych krwotoków towarzyszących np. amputacji.

MODUŁ STANY NAGŁE

ZASTOSOWANIE:

Dzięki tej atpeczce udzielanisz pomocy w najczęściej występujących urazach oraz nagłych zachorowaniach.

Przemyślana i stworzona przez doświadczonych ratowników medycznych w taki sposób, aby można było bez obaw nieść pomoc każdemu poszkodowanemu.

SKŁAD:

Apteczka zawierająca okłady, opatrunki, płuczkę i pozostałe narzędzia stosowane podczas udzielania pomocy stanowi idealne zabezpieczenie wymagających środowisk pracy, osób uprawiających sporty ekstremalne, jako zabezpieczenie imprez sportowych, masowych oraz wyjazdów w dużej grupie osób (obozy, kolonie, itp).

Nowością jest przygotowane w apteczce miejsce na adrenalinę (w postaci epipena lub ampułkostrzykawki).

MODUŁ RKO

ZASTOSOWANIE:

Moduł Ochrona Osobista/RKO jest niezależną apteczką zawierającą podstawowe i specjalistyczne środki ochrony osobistej i stanowi kompletne zabezpieczenie osoby udzielającej pomocy.

 

SKŁAD:

Skład apteczki został tak przygotowany, aby maksymalnie zabezpieczyć ratownika (osobę udzielającą pierwszej pomocy) oraz aby zwiększyć komfort pracy nawet w niesprzyjających warunkach (podczas słabej widoczności, w nocy, itp).

 

MODUŁ ZRANIENIA

ZASTOSOWANIE:

Zebrany w tej apteczce kompletny zestaw opatrunków pozwoli na zaopatrzenie: ran czoła, krwotoków z nosa, skaleczonych dłoni i stóp.

Apteczka jest idealnym zabezpieczeniem szkół, przedszkoli, wyjazdów dziecięcych i młodzieżowych oraz wszelkich zawodów sportowych.

SKŁAD:

Apteczkę charakteryzuje mnogość różnorakich opatrunków. Dodatkowo w zestawie znajdują się rzadko spotykane w innych apteczkach: bandaż adhezyjny oraz specjalne plasterki do zamykania ran.

Apteczka zawiera ponad 30 elementów niezbędnych podczas opatrywania wszelkiego rodzaju zranień i krwawień o małej intensywności.

MODUŁ ZŁAMANIA

ZASTOSOWANIE:

W przypadku urazu nie zawsze mamy pewność, czy kończyna uległa złamaniu, czy zwichnięciu. W obu przypadkach warto jednak zadbać o to samo – zmniejszenie bólu poszkodowanego.

Doświadczenie ratowników medycznych i górskich umożliwiło stworzenie idealnego narzędzia, które zabezpieczy wszystkich spędzających aktywnie czas. Apteczka przyda się podczas wycieczek w góry, podczas wypraw rowerowych i innych aktywności sportowych.

SKŁAD:

Skład apteczki został tak przemyślany, aby skutecznie móc udzielić pomocy osobie po urazie. Opaski, gazy, chusta i szyna są w stanie zabezpieczyć i unieruchomić uszkodzoną kończynę do czasu przetransportowania poszkodowanego do szpitala. Niewielki rozmiar apteczki pozwala na jej łatwe transportowanie i przechowywanie.

MODUŁ OPARZENIA

ZASTOSOWANIE:

Ta apteczka jest stanowi idealne zabezpieczenie restauracji i zakładowych kuchni oraz zakładów pracy, gdzie pracownicy mogą doznać oparzeń.

Stworzony przez ratowników medycznych skład apteczki pozwala na natychmiastową pomoc oparzonej osobie – ulgę w bólu oraz zabezpieczenie rany.

SKŁAD:

Opatrunki hydrożelowe znajdują szczególne zastosowanie w przypadku udzielania pierwszej pomocy przy oparzeniach. Ze względu na dużą zawartość wody, jak i wysoki stopień pojemności cieplnej zapewniają efektywne schładzanie oparzenia. Są sterylne, nie powodują ryzyka wystąpienia hipotermii, stanowią zabezpieczenie rany przed infekcjami.

 

MODUŁ TRIAŻ

ZASTOSOWANIE:

Zestaw TRIAŻ to wykorzystywany przez zespoły ratunkowe zestaw do segregacji medycznej osób poszkodowanych.

Dzięki naszemu rozwiązaniu zarówno sama segregacja poszkodowanych jak i oznaczanie ich specjalnymi opaskami jest bardzo szybkie.

SKŁAD:

Zestaw zawiera autorski neseser (do zawieszenia na szyi triażysty) ułatwiający pracę przy poszkodowanym.

Zestaw jest zgodny z aktualnymi wytycznymi zestawów segregacyjnych.

MODUŁ TAKTYCZNY

ZASTOSOWANIE:

Zestaw TAKTYCZNY stworzony został specjalnie z myślą o operatorach służb mundurowych, strzelców sportowych oraz właścicieli strzelnic.

W zestawie tym udało się połączyć tak ważne: funkcjonalność z maksimum kompresji, dzięki czemu ten niewielki moduł jest w stanie zabezpieczyć wiele urazów.

SKŁAD:

Zawiera zarówno typowe materiały opatrunkowe wysokiej klasy, ale wzbogacony został o elementy kluczowe dla przeżycia poszkodowanych którzy ucierpieli w wyniku ran postrzałowych.

Co ważne, zaproponowane elementy nie wymagają w zastosowaniu żadnych szczególnych pozwoleń czy umiejętności, dlatego może z nich korzystać nawet nie medyk.

MODUŁ EWAKUACJA

ZASTOSOWANIE:

Zestaw EWAKUACYJNY to absolutna nowość na polskim rynku. W prosty sposób umożliwia szybką i bezpieczną ewakuację do 10ciu osób ze strefy zagrożenia.

SKŁAD:

Zawiera unikalny pas ewakuacyjny umożliwiający sprawne przemieszczanie się do 10 osób w warunkach utrudnionej widoczności.

Dodatkowo dołączona jest kamizelka odblaskowa ze specjalnym oznaczeniem, co ma być pomocne zarówno dla zespołów ratownictwa, jak i ułatwiać dzieciom skupienie się na tym kogo mają się słuchać żeby bezpiecznie wyewakuować się do strefy bezpiecznej.

MODUŁ NOSZE

ZASTOSOWANIE:

Zestaw NOSZE pozwala w sposób bezpieczny wyewakuować leżącego poszkodowanego ze strefy zagrożenia, przy zapewnieniu mu optymalnego komfortu termicznego.

SKŁAD:

Zestaw zawiera ultra lekkie, pełnowymiarowe nosze ewakuacyjne oraz folie NRC zapewniające możliwie wysoki komfort termiczny dla poszkodowanego.

MODUŁ PLASTRY

ZASTOSOWANIE:

Moduł plastry – dozownik do plastrów CEDERROTH Salvequick pozwala na szybkie wydobycie potrzebnych materiałów opatrunkowych. Dzięki ochronnej pokrywie zawsze wyciągamy tylko potrzebną ilość plastrów.

SKŁAD:

W dozowniku znajduje się 85 plastrów opatrunkowych firmy Salvequick (tekstylnych i plastikowych).

MODUŁ AED

ZASTOSOWANIE:

Defibrylator znajdujący się w module został zaprojektowany w oparciu o liczne badania użytkowe, dzięki czemu doskonale sprawdza się w działaniu, realnie wspierając nawet niewyszkolone osoby podejmujące akcję ratowniczą.

Moduł AED stanowi uzupełnienie Apteczki Modułowej. Służy do przeciwdziałania skutkom nagłego zatrzymania krążenia.

SKŁAD:

Philips HeartStart HS1 to półautomatyczny defibrylator dedykowany do użytku w przestrzeni publicznej, biurach, hotelach, szkołach, sklepach, itp. Znajduje się również na wyposażeniu służb ratunkowych, które szczególnie cenią sobie jego interfejs i prostotę obsługi oraz dostosowywanie poleceń głosowych do tempa działania ratownika.

WSZECHSTRONNY

Zaprojektowany tak, aby sprawdzić się w każdej sytuacji i zwiększyć skuteczność udzielania pierwszej pomocy.

RATUJĄCY ŻYCIE
Skład każdego modułu został dobrany w taki sposób, żebyś szybko i skutecznie zatamował krwotok, wykonał defibrylację, schłodził oparzenie lub zaopatrzył uraz stawu skokowego. Pierwsza pomoc nigdy nie była tak prosta.
APTECZKI MODUŁOWE.

Dokładnie takie jak potrzebujesz. W pracy, samochodzie, biurze, fabryce, na rowerze czy w górach. Wszędzie tam, gdzie życie ludzkie ma znaczenie.

Powered by

AEDMAX.PL Sp. z o.o. , ul. Emaliowa 28 E, 02-295 Warszawa, wpisana do KRS pod numerem 0000723876 przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy.

NIP: 5223118942, REGON: 369793658. Wysokość kapitału zakładowego: 5.000 złotych.

ul. Emaliowa 28E,

02-295 Warszawa

tel.: +48 660 860 112

AEDMAX.PL Sp. z o.o. , ul. Emaliowa 28 E, 02-295 Warszawa, wpisana do KRS pod numerem 0000723876 przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy.

NIP: 5223118942, REGON: 369793658. Wysokość kapitału zakładowego: 5.000 złotych.Napisz

Nasz konsultant zadzwoni do Ciebie jak najszybciej.