INTUICYJNY
WSZECHSTRONNY
RATUJĄCY ŻYCIE

ZAPROJEKTOWANY, ABY DZIAŁAĆ SZYBKO I SKUTECZNIE.

MOBILNE

APTECZKI MODUŁOWE 

EASY BAG 2

KONFIGURUJ  ↗

EASY BAG 2

EASY BAG 2 (RO) RED

EASY BAG 2 (AK) RED

EASY BAG 2 (SZ) RED

EASY BAG 2 (RO) FLUO

EASY BAG 2 (AK) FLUO

EASY BAG 2 (SZ) FLUO

PREMIUM BAG 4

KONFIGURUJ  ↗

PREMIUM BAG 4

PREMIUM BAG 4 (AKRZ) RED

PREMIUM BAG 4 (ZORS) RED

PREMIUM BAG 4 (AORS) RED

PREMIUM BAG 4(AKRZ) FLUO

PREMIUM BAG 4 (ZORS) FLUO

PREMIUM BAG 4 (AORS) FLUO

CASE 6

KONFIGURUJ  ↗

CASE 6

CASE 6 (AKROSZ) FLUO

CASE 6 (ZATTOR) GREEN

STACJONARNE

PUNKTY PIERWSZEJ POMOCY

WALL 4

KONFIGURUJ  ↗

WALL 4

WALL 4 (AED-AK)

WALL 4 (AKRP)

WALL 4 (SPOR)

WALL 6

KONFIGURUJ  ↗

WALL 6

WALL 6 (AED- AKRO)

WALL 6 (AED- ASRO)

WALL 6 (AKROSP)

INTUICYJNY
W pierwszej pomocy kluczowy jest CZAS. Dlatego powstał prosty i skuteczny system modułów dostosowanych do konkretnego zdarzenia. Żebyś mógł skupić się na tym co najważniejsze: ratowaniu życia!

MODUŁ KRWOTOKI

ZASTOSOWANIE:

Dzięki tej apteczce można zabezpieczyć wszelkie silnie krwawiące rany kończyn i miejsc przejściowych (pach, pachwin).

Apteczka stanowi niezależny produkt gotowy do użytku lub może być częścią apteczki modułowej.

SKŁAD:

Specjalistyczne wyposażenie, w którym m.in znajdziemy opaskę zaciskową, pozwolą zaopatrzyć nawet najbardziej rozległy uraz.

Skład apteczki został przygotowany przez doświadczonych ratowników medycznych i pozwala na zatamowanie nawet masywnych krwotoków towarzyszących np. amputacji.

MODUŁ STANY NAGŁE

ZASTOSOWANIE:

Dzięki tej apteczce udzielisz pomocy w najczęściej występujących urazach oraz nagłych zachorowaniach.

Przemyślana i stworzona przez doświadczonych ratowników medycznych w taki sposób, aby można było bez obaw nieść pomoc każdemu poszkodowanemu.

SKŁAD:

Apteczka zawierająca okłady, opatrunki, płuczkę i pozostałe narzędzia stosowane podczas udzielania pomocy, stanowi idealne zabezpieczenie wymagających środowisk pracy, osób uprawiających sporty ekstremalne, jako zabezpieczenie imprez sportowych, masowych oraz wyjazdów w dużej grupie osób (obozy, kolonie, itp).

Nowością jest przygotowane w apteczce miejsce na adrenalinę (w postaci epipena lub ampułkostrzykawki).

MODUŁ RKO

ZASTOSOWANIE:

Moduł Ochrona Osobista/RKO jest niezależną apteczką zawierającą podstawowe i specjalistyczne środki ochrony osobistej i stanowi kompletne zabezpieczenie osoby udzielającej pomocy.

 

SKŁAD:

Skład apteczki został tak przygotowany, aby maksymalnie zabezpieczyć ratownika (osobę udzielającą pierwszej pomocy) oraz aby zwiększyć komfort pracy nawet w niesprzyjających warunkach (podczas słabej widoczności, w nocy, itp).

 

MODUŁ ZRANIENIA

ZASTOSOWANIE:

Zebrany w tej apteczce kompletny zestaw opatrunków pozwoli na zaopatrzenie: ran czoła, krwotoków z nosa, skaleczonych dłoni i stóp.

Apteczka jest idealnym zabezpieczeniem szkół, przedszkoli, wyjazdów dziecięcych i młodzieżowych oraz wszelkich zawodów sportowych.

SKŁAD:

Apteczkę charakteryzuje mnogość różnorakich opatrunków. Dodatkowo w zestawie znajdują się rzadko spotykane w innych apteczkach: bandaż adhezyjny oraz specjalne plasterki do zamykania ran.

Apteczka zawiera ponad 30 elementów niezbędnych podczas opatrywania wszelkiego rodzaju zranień i krwawień o małej intensywności.

MODUŁ ZŁAMANIA

ZASTOSOWANIE:

W przypadku urazu nie zawsze mamy pewność, czy kończyna uległa złamaniu, czy zwichnięciu. W obu przypadkach warto jednak zadbać o to samo – zmniejszenie bólu poszkodowanego.

Doświadczenie ratowników medycznych i górskich umożliwiło stworzenie idealnego narzędzia, które zabezpieczy wszystkich spędzających aktywnie czas. Apteczka przyda się podczas wycieczek w góry, podczas wypraw rowerowych i innych aktywności sportowych.

SKŁAD:

Skład apteczki został tak przemyślany, aby skutecznie móc udzielić pomocy osobie po urazie. Opaski, gazy, chusta i szyna są w stanie zabezpieczyć i unieruchomić uszkodzoną kończynę do czasu przetransportowania poszkodowanego do szpitala. Niewielki rozmiar apteczki pozwala na jej łatwe transportowanie i przechowywanie.

MODUŁ OPARZENIA

ZASTOSOWANIE:

Ta apteczka jest idealne zabezpieczenie restauracji i zakładowych kuchni oraz zakładów pracy, gdzie pracownicy mogą doznać oparzeń.

Stworzony przez ratowników medycznych skład apteczki pozwala na natychmiastową pomoc oparzonej osobie – ulgę w bólu oraz zabezpieczenie rany.

SKŁAD:

Opatrunki hydrożelowe znajdują szczególne zastosowanie w przypadku udzielania pierwszej pomocy przy oparzeniach. Ze względu na dużą zawartość wody, jak i wysoki stopień pojemności cieplnej zapewniają efektywne schładzanie oparzenia. Są sterylne, nie powodują ryzyka wystąpienia hipotermii, stanowią zabezpieczenie rany przed infekcjami.

 

MODUŁ WYPADEK

ZASTOSOWANIE:

Moduł zawiera wszystkie niezbędne elementy do zabezpieczenia miejsca wypadku. Jego skład został stworzony w oparciu o zebrane doświadczenia oraz opinie osób będących świadkami lub uczestnikami drogowych kolizji

Znajdziemy w nim między innymi elementy odblaskowe które znacznie zwiększają bezpieczeństwo poprzez ostrzeżenie o wypadku innych uczestników ruchu.

SKŁAD:

Moduł Wypadek powstał właśnie z myślą o tym ostatnim. Z jego użyciem zabezpieczysz nie tylko miejsce zdarzenia, ale przede wszystkim siebie oraz innych. Przy jego pomocy oznaczysz miejsce wypadku niezależnie od pory dnia. Dzięki pelerynie deszcz również nie będzie Ci straszny. A jeśli dojdzie do konieczności odgięcia uszkodzonej blachy pojazdu lub zbicia szyby, grube rękawice czy młotek bezpieczeństwa okażą się przedmiotami nie do przecenienia.

 

MODUŁ TRIAŻ

ZASTOSOWANIE:

Zestaw TRIAŻ to wykorzystywany przez zespoły ratunkowe zestaw do segregacji medycznej osób poszkodowanych.

Dzięki naszemu rozwiązaniu zarówno sama segregacja poszkodowanych jak i oznaczanie ich specjalnymi opaskami jest bardzo szybkie.

SKŁAD:

Zestaw zawiera autorski neseser (do zawieszenia na szyi triażysty) ułatwiający pracę przy poszkodowanym.

Zestaw jest zgodny z aktualnymi wytycznymi zestawów segregacyjnych.

MODUŁ TAKTYCZNY

ZASTOSOWANIE:

Zestaw TAKTYCZNY stworzony został specjalnie z myślą o operatorach służb mundurowych, strzelcach sportowych oraz właścicielach strzelnic.

W zestawie tym udało się połączyć tak ważne: funkcjonalność z maksimum kompresji, dzięki czemu ten niewielki moduł jest w stanie zabezpieczyć wiele urazów.

SKŁAD:

Zawiera zarówno typowe materiały opatrunkowe wysokiej klasy, ale wzbogacony został o elementy kluczowe dla przeżycia poszkodowanych którzy ucierpieli w wyniku ran postrzałowych.

Co ważne, zaproponowane elementy nie wymagają w zastosowaniu żadnych szczególnych pozwoleń czy umiejętności, dlatego może z nich korzystać nawet nie medyk.

MODUŁ EWAKUACJA

ZASTOSOWANIE:

Zestaw EWAKUACYJNY to absolutna nowość na polskim rynku. W prosty sposób umożliwia szybką i bezpieczną ewakuację do 10ciu osób ze strefy zagrożenia.

SKŁAD:

Zawiera unikalny pas ewakuacyjny umożliwiający sprawne przemieszczanie się do 10 osób w warunkach utrudnionej widoczności.

Dodatkowo dołączona jest kamizelka odblaskowa ze specjalnym oznaczeniem, co ma być pomocne zarówno dla zespołów ratownictwa, jak i ułatwiać dzieciom skupienie się na tym kogo mają się słuchać żeby bezpiecznie wyewakuować się do strefy bezpiecznej.

MODUŁ NOSZE

ZASTOSOWANIE:

Zestaw NOSZE pozwala w sposób bezpieczny wyewakuować leżącego poszkodowanego ze strefy zagrożenia, przy zapewnieniu mu optymalnego komfortu termicznego.

SKŁAD:

Zestaw zawiera ultra lekkie, pełnowymiarowe nosze ewakuacyjne oraz folie NRC zapewniające możliwie wysoki komfort termiczny dla poszkodowanego.

MODUŁ PLASTRY

ZASTOSOWANIE:

Moduł plastry – dozownik do plastrów CEDERROTH Salvequick pozwala na szybkie wydobycie potrzebnych materiałów opatrunkowych. Dzięki ochronnej pokrywie zawsze wyciągamy tylko potrzebną ilość plastrów.

SKŁAD:

W dozowniku znajduje się 85 plastrów opatrunkowych firmy Salvequick (tekstylnych i plastikowych).

MODUŁ AED

ZASTOSOWANIE:

Defibrylator znajdujący się w module został zaprojektowany w oparciu o liczne badania użytkowe, dzięki czemu doskonale sprawdza się w działaniu, realnie wspierając nawet niewyszkolone osoby podejmujące akcję ratowniczą.

Moduł AED stanowi uzupełnienie Apteczki Modułowej. Służy do przeciwdziałania skutkom nagłego zatrzymania krążenia.

SKŁAD:

Philips HeartStart HS1 to półautomatyczny defibrylator dedykowany do użytku w przestrzeni publicznej, biurach, hotelach, szkołach, sklepach, itp. Znajduje się również na wyposażeniu służb ratunkowych, które szczególnie cenią sobie jego interfejs i prostotę obsługi oraz dostosowywanie poleceń głosowych do tempa działania ratownika.

MODUŁ PODRÓŻ

ZASTOSOWANIE:

Moduł Podróż jest dopełnieniem systemu apteczek modułowych TRAUMA KIT SYSTEM. To uniwersalny zestaw produktów mogących się przydać w każdej podróży, niezależnie od tego, czy jest to wyjazd służbowy, kemping poza miastem czy wakacyjny wyjazd za granicę. 

Moduł podzielony jest na cztery sekcje, by jeszcze łatwiej odnaleźć to, czego potrzebujemy.

SKŁAD:

Moduł podróż zawiera wszystkie elementy, które mogą przydać się kiedy przebywamy poza domem. W swoim składzie zawiera zarówno tak przydatne, chociaż często pomijane w codziennym wyposażeniu np. kleszczołapki, zestaw do szycia czy tribiotic.

 

WSZECHSTRONNY

Zaprojektowany tak, aby sprawdzić się w każdej sytuacji i zwiększyć skuteczność udzielania pierwszej pomocy.

RATUJĄCY ŻYCIE
Skład każdego modułu został dobrany w taki sposób, żebyś szybko i skutecznie zatamował krwotok, wykonał defibrylację, schłodził oparzenie lub zaopatrzył uraz stawu skokowego. Pierwsza pomoc nigdy nie była tak prosta.
APTECZKI MODUŁOWE.

Dokładnie takie jak potrzebujesz. W pracy, samochodzie, biurze, fabryce, na rowerze czy w górach. Wszędzie tam, gdzie życie ludzkie ma znaczenie.

Powered by

AEDMAX.PL Sp. z o.o. , ul. Emaliowa 28 E, 02-295 Warszawa, wpisana do KRS pod numerem 0000723876 przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy.

NIP: 5223118942, REGON: 369793658. Wysokość kapitału zakładowego: 5.000 złotych.

ul. Emaliowa 28E,

02-295 Warszawa

tel.: +48 660 860 112

AEDMAX.PL Sp. z o.o. , ul. Emaliowa 28 E, 02-295 Warszawa, wpisana do KRS pod numerem 0000723876 przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy.

NIP: 5223118942, REGON: 369793658. Wysokość kapitału zakładowego: 5.000 złotych.Napisz

Nasz konsultant zadzwoni do Ciebie jak najszybciej.